Majapesu
Majapesu logo

Küsi infot või hinnapakkumist

Et su jõulud muutuks säravamaks

Teie usaldusväärne partner ühel aasta kiireimal ajal

Jõulutulede paigaldamine

Säravad ja stiilsed jõulutuled loovad hubase ja mõnusa meeleolu oma perele ja suure tõenäosusega ka naabritele.

Mõnus meeleolu

Loome Sulle ja su perele mõnusa ja hubase jõulumeeleolu!

Jõulutulede välja valimine ja paigaldamine võib olla paras peavalu, eriti kui ei ole nendega kokkupuudet. Just siin tuleme appi meie! Ning enda redeli võid rahulikult garaaži jätta.

Mis saab tuledest pärast?

Soovi korral tuleme ning võtame tuled hooaja lõpus maha. Ja siis tuleme järgmine hooaeg uuesti! Tuled jäävad Sulle ning järgmisel aastal on ainult paigaldamise vaev.

Meie teenust kasutades saad sa tulede paigaldamise, eemaldamise ja valgustuse kõik ühes!

Miks valida jõulutulede paigaldusteenus?

Meie teenus säästab aasta ühel kiiremal perioodil palju Sinu aega. Sinu maja või hoov saab kauniks stressivabalt ja lõpptulemus silmipimestav. Paigaldajaga koostöös viime Sinu loomingulised visioonid ellu. Meie poolt on kvaliteetsed valgustused ning paigaldus on ohutu. Lisaks mugavus, mis kaasneb nii paigalduse kui ka eemaldamisega.

Jõulutuled puuduvad?

Valime erinevate valguslahenduste vahel Sulle need kõige sobivamad. Kõik jõulutuled meie valikus on vastupidavad välitingimustes. Kindlasti arvestame Sinu hoone omapäraga ning kombineerime erinevaid valguslahendusi.

Jõulutuled olemas?

Jõulutuled olemas aga paigaldamine võtab mõttetult kaua päevasest ajast? Paigaldame ka enda tulesid ning jõulumeeleolu on garanteeritud.

Miks meie tuled?

Muudame su maja ja aia talvevõlumaaks kasutades energiasäästlikke LED jõulutulesid. Valikus on mitmeid valguskardinaid, terrassivalgusteid, kunstkuuski, helendavaid loomakujukesi jpm. Vali elegantsed klassikalised jõulutuled või hoopis suured värvilised kaunistused.

Tehtud tööd